HAVAALAN TRANSFER

Giderek artan araç yoğunluğu iki nokta arasında sağlanacak olan ulaşım süresi için büyük bir belirsizlik yaratmaktadır. Özellikle uçak yolculukları öncesinde havaalanına zamanında yetişebilmek büyük bir sorun teşkil etmektedir. Firmamız işte bu sorundan en az etkilenmeniz için araç filosu ve uzman kadrosuyla hizmetinizdedir. Ankara'ya gelen kişi, Esenboğa Havalimanı'nda araç beklemeden, shuttle hizmetimiz sayesinde gideceği yere kolaylıkla ulaşabiliyor. Servis hizmetini sunduğumuz araçlar kaliteli, şoförlerimiz ise işinde uzman kişilerdir.

Araç Filomuz

Firmamıza ait filomuzda;
• Araçlarımızın tamamı, bakımlı ve temizdir;
• Araçlarımızın Tamamı 0-5 Yaş Aralığındadır
• Periyodik bakımları tam ve güvenli
• Konforlu Bir İç Dizayna Sahiptir
• Araçlarımızın, Trafik Sigortası, Kasko, Mali Mesuliyet, İhtiyarı ve Koltuk Sigortası Yapılmıştır
Araçlarımız, müşterimize, konforlu ve güvenli bir yolculuk sunuyor. Geniş araç filomuz, bize operasyon kolaylığı sağlıyor. Bu sayede, hiçbir müşterimizi uzun zaman bekletmiyoruz.

Sürücü Kadromuz

Araçlarımızın kalitesine güveniyoruz ama bunu yeterli görmüyoruz. İnsan unsurunu da es geçmiyoruz.

Şoförlerimizin tamamı, en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir. Gerekli belgelere sahip olan şoförlerimiz, trafik kurallarına uyan sorumluluk sahibi personellerdir. Firmamız, lüks araçlarımız ve donanımlı şoförlerimizle havaalanı transfer konusunda en güvenilir hizmeti sunuyor.

Profesyonel Havaalanı Transfer

Biz, 7/24 havalimanı transfer hizmeti sunuyoruz. Müşterimiz, kendisi için ya da misafiri için bizden destek alabiliyor. Müşterimiz, VIP otomobil, VIP minibüs, midibüs veya otobüs transfer hizmeti için bizi arıyor. Yurt dışından veya Türkiye'nin başka kentlerinden havalimanına gelen müşterilerimizi, kısa sürede ve güvenli olarak, gidecekleri yere ulaştırıyoruz.

Güvenilir Transfer Hizmeti

1997 yılında bir araçla faaliyete başladıktan sonra, bugün çok sayıda araca sahip olan bir firma haline geldik. Bu yıllar içinde müşteri memnuniyeti için en iyisini yapmayı amaçladık ve sürekli olarak kendimizi geliştirdik. Bundan dolayı, havaalanı servis dahil birçok hizmet için müşterilerimiz tarafından biz tercih ediliyoruz. Bugün geldiğimiz noktada, çok sayıda mutlu müşteriye sahibiz ve bunu önemsiyoruz. Aracımızda oldukları süre boyunca, müşterilerimizin kendilerini özel hissetmesini sağlıyoruz. Özel iç dizayna sahip, klimalı araçlarımızla, müşterimize keyifli bir yolculuk sunuyoruz.

Başa Dön