SERVİS TAŞIMACILIĞI

Resmi kurum personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı için kurumsal çözümler.

TURİZM TAŞIMACILIĞI

Özel tur, kongre, seminer ve organizasyonlarınız için profesyonel hizmet.

ARAÇ
KİRALAMA

Son model araçlarımız ile isterseniz sürücülü VIP dahil güçlü filomuz ile hizmetinizdeyiz.

HAVAALANI TRANSFER

Konforlu bir uçak yolculuğu öncesi ve sonrası sizlere uçak konforunu yerde yaşatıyoruz.

ATAKAN TURİZM

Kaliteli, güvenli ve konforlu taşımacılık bir arada. Personel taşımacılığı, shuttle hizmeti, araç kiralama ihtiyaçlarınıza kurumsal çözümler için bize ulaşın.

Personel Taşımacılığı

Günümüzde personel taşımacığında firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybıdır. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi ATAKAN TURİZM tarafından teminat altına alınmıştır.

Firmamız, 1997 yılından beri personel taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Tüm personel taşımacılığı ihtiyaçlarınız için referanslarımızı inceleyebilir, dilediğiniz zaman bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Servis araçlarımız ile seyahat eden tüm yolcularımız seyahat esnası süresince koltuk sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci taşımacılığında varlıkları sizler ve bizler için çok önemli olan geleceğimizin teminatı çocuklarımızi en güvenli ve konforlu şekilde evden okullarına, okullarından evlerine emniyetli, güven ve titizlik içerisinde ulaşımını sağlamakta olan ATAKAN TURİZM bünyesinde bulundurduğu araçların kara yolları kanununa uygun şoförlerin kılık kıyafetleri düzgün saygılı ve dürüst olmasına özen gösterdiği gibi araçlarınında her zaman bakımlı ve temiz olmasına özen göstermektedir.

Özel Turlar

Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden Atakan Turizm, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi ,tur, özel günler, seminer, toplantı vb. her türlü organizasyonlarınızda en kısa süre ve uygun fiyata alternatif arac seçenekleri ile ister toplu ister tek, vip taşımacılıkta uzman, deneyimli, guvenli kadromuz ile misafirlerinizin mutlu, huzurlu bir ortamda seyahat etmelerini saglamaktadır. İsteğe bağlı olarak protokol taşımacılığı hizmeti de verilmektedir.

Kongre, Seminer, Organizasyon

Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafilerinizin doğru yere doğru zamanda iletilmesini sağlamaktır. Bu yüzden ATAKAN TURİZM olarak; pazarlama, tanıtım, seminer ve her türlü toplantı ve organizasyonlarınızda konuklarınızın ilk geliş noktalarından (havaalanı, terminal, tren garı, otel vb.) alınarak organizasyonun düzenlendiği yerlere transferleri, bu transferler esnasında talep edilirse rehberlik hizmeti sunulması ve organizasyon sonrasında tüm konukların istedikleri noktalara geridönüşlerinin sağlanması gibi seçenekler üstün bir kaliteyle sağlanır. Gerek teke tek gerekse gruplar için istenilen tür ve kapasitede araçlar temin edilir.

Kongre-seminer organizasyonlarında gelen misafirlerin sayısına göre alternatif taşıma seçenekleri sunar. Eğer heyet içerisinde protokol kapsamına giren kişiler mevcutsa, bu kişilere yönelik Protokol Taşımacılığı hizmeti de sunulabilmektedir.

Sürücülü VIP Araç Kiralama

ATAKAN TURİZM siz değerli muşterilerimize istenilen süre içinde VIP araç hizmeti sunmaktadır. Özel konuklarınız, organizasyonlarınız, davet ve toplantılarınıza ulaşım için kullanabileceğiniz lüks donanımlı araçlarımızla misafirlerinize veya kendinize unutamayacağınız bir yolculuk yaşatmak istediğiniz taktirde her zaman hizmetinize hazırız. Her muşterimiz birbirinden özel ve önemlidir fakat bunu onlara hissettirmek daha önemlidir. VIP departmanımız bu ayrıcalıklı dünyayı sizlere yaşatmak için 7/24 hizmet vermektedir.

Protokol Taşımacılığı

Ülkemize gelen yabancı üst düzey yönetici ve konuk heyetlerin protokol hizmetlerinde uzun yıllardır deneyimlerimiz sayesinde aranan ismi ATAKAN TURİZM olmuştur.

Protokol hizmetinde uzman ekibimiz ve son model VIP araçlarımız ile güven ve rahatlık anlamında, onlara kendi evlerinde kendi ülkelerinde hissettirmek tek amacımızdır.

Filo Kiralama

Her geçen gün büyüyen genç araç filosu ile ATAKAN TURİZM, dilerseniz şoförlü, uzun dönem veya günlük araba kiralama ile hizmetinizdedir. Kiralık oto, binek araç, ticari araç ve VIP araç kiralama hizmetleri veren ATAKAN TURİZM transfer hizmetleride vermektedir. Müşterilerimize kaliteli arac kiralama hizmeti sunarak, garanti ettiğimiz indirimli araba kiralama fiyatlardan faydalanmalarını sağlamaktadır.

Havaalanı Transfer

ATAKAN TURİZM, size yada konuklarınıza 7/24 havalimanı karşılama ve transfer hizmeti vermektedir. Bu transferler esnasında araç seçeneği olarak otomobil, VIP otomobil, minibüs, VIP minibüs, midibüs veya otobüs seçenekleri sunulmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından havayoluyla gelen bütün konuklarımızın havaalanından karşılanıp istedikleri adrese ulaşımı sağlandığı gibi, havaalanına gitmek isteyen misafirlerimizin adreslerinden alınıp havaalanına transfer hizmeti de karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir.

Başa Dön