PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Firmamızın ana faaliyet konusu personel taşımacılığı olup, bilgi birikimi ve tecrübeli profesyonel kadrosu ile uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Bugün onlarca araçtan oluşan modern filomuz, sektörün önündeki teknoloji altyapımız, öncü kalite ve hizmet anlayışımızla birçok şirket tarafından personel servisi olarak tercih ediliyoruz.

Kalite politikamız doğrultusunda firmamızda çalışacak tüm şoförlerimiz titizlikle özel eğitimlerden geçirilir. Eğitimler ve testler sonucunda başarı göstermiş adayları işe kabul ederiz.

Güvenlik

İş güvenliği politikamıza göre araçlarımızda ve sürücülerimizde bulunması gereken tüm belgeler tarafımızca dijital ortamda saklanmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar sayesinde, bilgiye anında erişim ve şeffaflık açısından taşımacılık sektöründe en güvenilen marka olma misyonumuzu yerine getiriyoruz.

Prestij

Atakan Turizm, marka değeri, müşteri profili ve hizmet anlayışı ile sektörde bir prestij unsuru olarak bilinir. Bu doğrultuda önceliğimiz, bu misyon doğrultusunda hizmet kalitemizi artırarak, müşterilerimizin tercih ettiği firma konumunu sürdürmektir. Bu konumu korumak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve ipleri elden bırakmıyoruz.

Zaman ve Rota

Atakan Turizm olarak deneyimli ekibimiz sayesinde her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibiyiz. Bizler, zamanınızın değerini iyi bilir; Bu nedenle her gün yüzlerce insanı işine ve evine zamanında taşırız. Türkiye'de gün geçtikçe trafik daha fazla arttıkça, güncel güzergahları ele alarak, personelleri en hızlı ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştırmayı hedefleriz.

Eğitimlerimiz

Şirket merkezindeki eğitim departmanımız, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini aşan hizmetler sunmayı hedefliyor; yöneticiden servis personeline, şoförden müşteri ilişkisine, iş öncesi eğitim, kıyafet, iletişim ve seyahat hizmetleri ile ilgili konuları seminerler organize ederek ele alıyoruz.

Destek Ekibimiz

Servislerimiz en gelişmiş iletişim teknolojisi ile donatılmış olup, merkezimizdeki operasyon paneli ile anında iletişim kurabilir ve herhangi bir arıza durumunda gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen hemen her türlü sorunu yerinde ve anında çözebilir.

İşlerin yolunda gitmesi ve oluşabilecek sorunları derhal çözmek için daima destek ekibimiz bulunur. Destek ekibimizle sürekli irtibatta olan şoförlerimiz, oluşabilecek her problemde bilinçlendirilmiştir.

Başa Dön